Hakkımızda

Lupamat Kompresör satışı, servisi, revizyonu ve yedek parça hizmetleri için Lupamat Kompresör Yetkili Bayi ve Yetkili Servisi Eskişehir Kompresöre ulaşabilirsiniz.

2007 yılında İzmir’ de Kompresör satış bayii ve yetkili servisi olarak sektörde yer almış, Aralık 2009 da ise Eskişehir’e Bayrak Kompresör adı ile taşınarak bu tarihten itibaren Eskişehir EMKO Sanayi Sitesinde 550 m2 kapalı alan 240 m2 açık alan olmak üzere toplam 790 m2 alanda yeterli sayıdaki teknik personeli ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Şubemiz  270 m2 alana sahiptir. Adres olarak Tornacılar San. Sitesi D blok. No.7 Eskişehir adresinde ESKİŞEHİR KOMPRESÖR Marka ve Patent işlemlerimiz tamamlanmıştır.

 

AKREDİTE OLDUĞUMUZ BELGELERİMİZ:

TSE-HYB

İSO 9001-2008

İSO 14001-2004

OHSAS – 18001

MARKA TESCİL BELGESİ

 

Vidalı tip kompresörler, pistonlu tip kompresörler, paletli tip kompresörler, soğutmalı tip basınçlı hava kurutucuları, kimyasal tip basınçlı hava kurutucuları, vakum pompaları servis ve bakım sektöründe lider olan firmamız yaptığı tüm işlerde verdiği güven, kalite ve yönetim sistemi şartlarını yakalayıp sürekli iyileştirmek ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı kalite politikamız olarak benimsemiştir.

VİZYONUMUZ ;

DÜRÜSTLÜĞÜ,KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞIYLA, % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİYLE BİRLİKTE,SEKTÖRÜNÜN ÖRNEK ALINAN VE TERCİH EDİLEN FİRMASI OLMAKTIR.

MİSYONUMUZ ;

MÜŞTERİLERİMİZE, ÇALIŞANLARIMIZINDA KATILIMI VE ÇABALARI İLE EN İYİ VE KALİTELİ HİZMETİ, EN UYGUN FİYATA SUNMAK TEMEL İLKEMİZDİR.

DEĞERLERİMİZ ;

İNSANA SAYGI, MÜKEMMELLİYET, SONUÇ ODAKLILIK, GÜVENİLİRLİK, LİDERLİLİK, YENİLİKÇİLİK, CESARET, SORUMLULUK, TAKIM ÇALIŞMASI